Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros folt a makkon?

Piros folt a makkon?

Figyelt kérdés
A makk elülső részén megjelent egy piros folt egyik napról a másikra,szexuális kapcsolatom nem volt.Nem viszket nem csip semmi csak piros,és sperma hatására mégjobban bevörösödött.A makk elso része mintha mindig is egy picivel halványpiros lenne,de voltam vele kitenyésztésen ,hugycsőből vettek mintát mert gombára gyanakodtam es negatív lett.Mi lehet ez és mit csináljak vele?Esetleg másnak hasonló?

2018. ápr. 21. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Ezt a jelenséget hoporitisz-tirotusz nevű nemi úton terjedő vírus okozza, én ajánlom neked hogy minél előbb keres fel egy orvost! Ha szerencséd van komolyabb kezelések nélkül megúszod, én egy elég fájdalmas műtéten estem át...
2018. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kölyök koromban a Sumetrolimtól volt ez....
2018. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!