Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhet a szervezetemmel?...

Dominique.98 kérdése:

Mi történhet a szervezetemmel? Mit vétettek hogy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés

3éve pánikbeteg vagyok.2018 januárjában a tüneteim (erős szívdobogás,mellkasi szorítás,szédülés stb) annyira felerősödtek,hogy muszáj volt elkezdenem bevenni a frontint amit pszichiáter felírt .napi 1et,ha jött a roham. 2hónapig így szedtem ,aztán ,egy hónap szünet (nem mentem nagyon sehova ,nehogy vmi olyan inger érjen amiért be kelljen szednem). Sajnos azóta a tüneteim ugyanolyanok,már már kezdem feladni az egészet ,mert ez így nem élet hogy konkrétan egy ajtóbecsapodástol úgy szarrá ijedek és készen leszek mint más egy frontális karamboltól,ha épp nem hal bele :/

Teljesen legyengitette az idegeimet a pánikbetegség,erzem hogy valami rossz fog történni előbb utóbb ,nem sokáig bírom már ezt.

A kérdés: ismeretlen eredetű feji idegfájdalommal,meleg intoleranciával (már 26fokban ideges leszek a melegtől és teljesen összezavarja az egész idegrendszerem),túl ingerelt idegekkel hova mehetnék ahol végre megmondják hogy mi is pontosan a bajom a panikbetegsg mellett?

Kardiologian már voltam,szívbetegség kizárva,vér eredmény jó.mit lehetne még tenni? Mert valami már nagyon nem oké

Kerek könyörgöm adjatok valami tanácsot,mert ugyerzem szethullofelben van az életem


20éves fiú vagyok,jelenleg itthon Elek szüleimmel ,mert annyira ráment ez az egész mindenre hogy képtelen vagyok normális életvitelre ,szuliem is aggódnak és nem tudják mi lesz így velem

Könyörgöm segítsetek!!!!!:(

Képes vagyok meghálálni is ,csak ajánljatok valamit könyörgöm!:(



#félelem #pánikbetegség #Idegrendszeri zavarok
2018. ápr. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék pszichológushoz, mellé szedném a Frontint. Aztán ha már hat a terápia akkor le lehet építeni a gyógyszert.

Ezen meg felesleges moralizálni, hogy miért érdemled ezt. Nem az érdemeink szerint osztják a betegségeket, különben nem lennének rákos gyerekek...

2018. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja az idegeidnek, csak rettentoen tul vannak terhelve. Jo ido van, sut a nap, probalj meg egy kicsit kimozdulni, setalni, vagy ha van kert csak fekudj ki a napra. Tereld a figyelmed, en amikor nagyon nagyon padlon voltam, vidam filmeket neztem. Szerintem is mindenkepp kezdj el pszichologushoz jarni, a gyogyszereket pedig szerintem mellozd. Tul lehet elni anelkul is, es nagyon nincs jo hatassal a szervezetedre. Olvastad mar a mellekhatasait? Helyette ihatsz nyugtato teakat, pl a citromfu tea nekem bevalt, vannak gyogynovenyes nyugtato bogyok. En pl a homeopatias sedatif pc-t szedem, es nekem 99%-ban feloldja a tuneteket es a szorongast. Esetleg kiprobalhatod ezt is. Tamogatoak a szuleid? Nagyon fontos, hogy azok legyenek. Beszelgess veluk sokat, kerd meg, hogy kiserjenek el setalni egy kicsit. Picit valts etrendet, probalj meg egy kis ideig konnyebb kajakat enni. Kivanom, hogy legyel jobban! Ha van kedved kicsit beszelgetni, akkor irhatsz privatot.:)
2018. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idegekkel a Neurológia foglalkozik, ha gondolod kérj beutalót a házi orvosodtól és menj el, és mondd el hogy mit tapasztalsz az idegeid terén.

Jobbulást kívánok!

2018. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 szedném csak az a baj vele hogy fizikailag legyengített,totál kimerültséget ereztem egy egy órás fűnyírás után ,ami után tavaly még egy mell-tricepsz szett is simán lement a konditeremben:S de egyébként igazad van ,nem sajnáltatni akarom magam ,csak kétségbe vagyok esve
2018. ápr. 23. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 igen ,nagyon durván. 1éve kezdődött a kálvária,a betegség akkor is megvolt már,de akkor szakított velem a barátnőm ,nyelvvizsga stressz ,kisebb baleset autóval ,érettségi stressz,dührohamok,verekedés egy azóta már volt barátommal ,egyik barátom pedig akivel 14éve voltunk barátok jóban rosszban konkrétan egy lany miatt vetett véget a baratsagunknak,nagyapam akihez sok szép emlék fűz pedig meghalt tavaly decemberben (Isten nyugasztalja)szoval sok lelki megprobaltatason mentem keresztül viszonylag rövid idő alatt,ami talán más normál idegzetű embereknek nem is probléma ,de nekem a panikbetegég mellé ez olaj volt a tűzre.

Igen szüleim teljes mértékben támogatnak ,dolgoznom se kell egyelőre ,ami miatt szintén nagyon szégyellem magam ,bár az igényeim nagyon kicsik ,de akkor is tőlük kell fuggnom .és én ezt se akarom. Nagyon nagy törés van jelenleg az életemben .

Teakat próbáltam már ,sajnos nem hatnak.

2018. ápr. 23. 16:03
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 enis arra gondoltam ,hogy oda kellene menni
2018. ápr. 23. 16:17
 7/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat/jókívánságot!
2018. ápr. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!