Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres-nyákos széklet mitől?

Véres-nyákos széklet mitől?

Figyelt kérdés
Sokszor van székrekedésem, van, hogy egy hétig nem jön ki semmi. Általában kb. 3-4-5 nap után megindul, akkor naponta többször is kell mennem, néha hasmenésig fajul a dolog, rettenetes görcsökkel, aztán megint napokig semmi. Nyákos szokott lenni sokszor, de mostanában, pár hete, véres is a nyák. Mi lehet ennek az oka? Mert ha a nyák véres, az belülről jön, nem az aranyérből mondjuk, mert olyanom is van, de ez a vér konkrétan a nyákban van. Nagyon ódzkodom a tükrözéstől, de lassan nem úszom meg, úgy látom... 24/N
2018. ápr. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, de rohadt gyorsan!!!

És igen, a vizsgálatokat nem úszod meg.

De sosem értem hogy miért kell ezt a végletekig halogatni?! Miért nem lehet időben elmenni orvoshoz???

2018. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál pár éve, amikor ugyanez volt a helyzet. Volt kilégzés teszt, ultrahang, vettek vért, meg isten tudja még miket csináltak, de nem mutatott semmit. Akkor mondta az orvosom, hogy a következő lépés a tükrözés lesz.
2018. ápr. 23. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Véres nyálkás székletet gyomorhurut okoz.Nekem pl a cataflantól volt,és egyszer a megfázás ment a gyomromra.Menj el dokihoz,ad antibiotikumot rá.
2018. ápr. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor tükrözted meg magad!


Vagy ne és ne csodálkozz, ha meghalsz pl. rákban.

2018. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!