Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy családtag (40-es nő) most...

Egy családtag (40-es nő) most kitalálta hogy vérplazmát fog adni, van ennek valami veszélye amit nem mondanak el a vizsgálatoknál (érdekből), vagy valami kockázata/hátulütője amiből baj lehet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lehet belőle.
2018. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Sőt: plazmát nem csak félévente lehet adni.

2018. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jót akar tenni, ne legyél már ilyen negatív.
2018. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem 2 hetente ad, mindenki jó jár, mert neki nagyon magas a hemoglobin szintje.
2018. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendszeres plazmaadó voltam, de nekem egy hónapnál sűrűbben nem szabadott mennem, mert az értékeim lassan álltak vissza, de ez mindenkinél egyéni, illetve a kajálás is befolyásolja. Minden egyes plazmaadás előtt van egy kis vizsgálat, szóval, ha úgy látják, hogy gáz van, nem engednek plazmát adni. Én Szegeden voltam, és rendkívül segítőkész az ottani személyzet, mindig megkérdezik, hogy minden rendben-e. Semmi gáz nem lesz!
2018. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és előtte 2-3 napig semmi zsírosat sem szabad enni, meg rengeteg VIZET kell inni, az üdítők, teák tilosak!
2018. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #4 nem vagyok negatív, csak marhára nem értek hozzá, ezért csak az eddigi ismereteimre tudtam hagyatkozni.
2018. ápr. 28. 21:36
 9/9 stewie200 ***** válasza:
En 2-3 hetente adok plazmat, semmi bajom nincs tole. Igy folyamatosan latom az egeszsegi allapotomat is, volt hogy alacsony volt a vasam tanacsot adtak mivel hozhatom helyre, azota mar jo is
2018. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!