Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladástól valóban...

Középfülgyulladástól valóban tud kialakulni agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel bedugult a fülem,aztán pár órán belül elkezdett rendesen fájni,így elmentem fül-orr-gégészetre,ahol megállapították,hogy heveny savós középfülgyulladásom van.Kaptam rá antibiotikumot (Klacid,7 db-os),a dobhártyám még tegnap este magától átszakadt.Ma reggel visszamentem dokihoz,hidrigénperoxiddal kitörölte a fülem,meg is nézte,valamilyen gyógyszert is fújt bele,vattát kell beleraknom,és egy hét múlva kell visszamennem kontrollra.

Én hülye viszont olvasgattam a neten,ahol sokszor írják,hogy kialakulhat középfülgyulladásból agyhártyagyulladás,vagy egyéb agyi megbetegedés.Így is kialakulhat még,hogy már kiszakadt a dobhártyám? Nagyon be vagyok parázva,mert szétrobban a fejem.Viszont a Rubophen sokat segített rajta.Lázam sincs,de akkor is be vagyok tojva :(

Válaszokat előre is köszi :)



2018. ápr. 27. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

KialakulHAT. Ez nem azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel kialakul, ez csak egy eshetőség. Pl. ha elvágod az ujjad, az is elfertőződHET, de történt már veled ilyen?

Nyugodj meg, kezelik a dolgot, gyakorlatilag máris a gyógyulás útján vagy. Emlékeim szerint azt is írják, hogy az esetek többségében megfelelő kezelés mellett problémamentesen gyógyul. ;)

2018. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!