Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikroham vagy komoly betegsé...

Pánikroham vagy komoly betegség? Szédülök, nincs valóságérzetem, stb

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem, hogy nagyon szédülök és nem volt valóságérzetem. Felkeltem, elmentem WC-re, inni, enni is egy csokit. De nem javult, csak rosszabb lett, egyébként még mindig tart. Az előbb azt hittem, hogy meghalok,mert még levegőt sem kaptam rendesen, és akkor bepánikoltam elkezdtett 140-el verni a szívem.

Egyébként attól félek, hogy vizesedek, már több nyáron tapasztaltam magamon a vizesedés tüneteit. Attól félek, hogy megint előjött, mert reggelente elég nrhrzen nyújtom ki a végtagjaimat, egyre nehezebb futni a köröket tesin, stb.

Plusz amikor felkeltem a hátamnál a túdőm környékén azt éreztem, mintha lenne rajta valami, valami húzná vagy nyomná.

Voltak már ehhezz hasonló rosszulléteim.

Nem találtak semmit.

14/l



2018. ápr. 28. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem gondolom, hogy komoly szervi bajod van. A vizesedés dolgot meg szerintem féleérted.

Inkább úgy tűnik lelkileg nem vagy jó passzban. Erről mit gondolsz?

2018. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!