Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos betegség ami 2,5...

Vírusos betegség ami 2,5 hónapja tart?

Figyelt kérdés

Február eleje óta tart. Aprilis 17.-én voltam gasztroenterologusnál, részletesen nem vizsgált ki, vírus ez.

Lázam nem volt, ultrahang szerint sincs semmi.

Tünetek:kevés etvagy, az elejen erős hasfájás hanyingerem volt, most haspuffadas, eves utani teltsegerzet gyenge hasfájás.

Tényleg vírus okozza ezt?

Linex Fortet szedek 1,5 hete. Javulás csak minimális eddig.


2018. ápr. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vírus okozza. Lehet valamire allergiád van. Laktóz, glutén a leggyakoribb. Felmaródott gyomor nyálkahártya is okozhat pont ilyen tüneteket. Lehet a sok sav okozta. Rekeszizom sérv is lehet.
2018. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Allergia nem okoz hasmenést? Nekem sárgás, enyhén nyálkás de szilárd a széklet.
2018. ápr. 28. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél okoz az allergia hasmenést. Főleg, ha probiotikumot szedsz. Kellene további vizsgálat. Helicobakter tesztet tudsz vásárolni patikában. Ha fel van maródva a gyomornyálkahártya akkor is van puffadás hasfájás, teltség érzet a gyulladástól.
2018. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hova tudnák menni? Gasztroenterologus kizárta a Helicobactert mert az nem okoz tüneteket.
2018. máj. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!