Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit lehet csinálni?

Pár hete fáj a torkom. Az utóbbi három napba úgy eldurvult hogy orvoshoz kellett mennem vele. Kiderült hogy torokgyulladás. Kaptam antibiotikumot és szépen lassan kezd elmúlni de még mindig fáj. Most átterjedt a nyelvcsapomra ami meghosszabodott és megdagadt és teljesen ráér a nyelvemre. Nagyon kényelmetlen. Folyamatosan hányingerem van és nyelnem kell. Gyulladás csökkentőt szedek,az jó lesz rá vagy vissza kell menni az orvoshoz? Esetleg egyéb más gyógymódot tudtok? Előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: torokfájás, nyelvcsap, antibiotikum, félelem

2018. ápr. 29. 07:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szopogass tantumverde vagy strepsils cukorkát. Gargarizálj gukoseptes vízzel.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. ápr. 29. 08:23 Privát üzenet
Mutass képet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 1. 08:57 Privát üzenet

Nekem régebbi torokgyulladáskor nagyobbodott meg a nyelvcsapom.Az orvos azt mondta vissza fog húzódni,de nagy,hosszú maradt.Ha a torkomba nézek,látom a nyelvemre lóg,rajta fekszik.Csiklandozza a nyelvgyököm,nekem is hányingert okoz.Idegentest érzést a torkomba.Nekem ilyen:

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 1. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Torokfájás ellen ti mit szoktatok csinálni?
Üdv. A segítségetekre lenne szükségem másfél centis goct talaltak a tüdőmbe . Fajdalmaim vanak mit tudok csinalni? Köszönöm a segítségeteket előre is
Mit lehet csinálni, hogy ne menjen végig minden vírus a családon?
Rüh kezelést pontosan hogy kell csinálni, illetve a ruhákat elég 60°C-on mosni?
Szinte mindennap folyamatosan ram jonnek a rosszulletek, rettegek hogy roszul leszek, amin elmulik felek h ujra meg ujra elofog jonni Szinte mindenrol a roszulet jut eszembe...
Mit kell csinálni, ha egy 64 ismerősöm meg akar halmi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!