Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jo par eve benott korommel...

Jo par eve benott korommel szenvedek, mit tegyek? Nem szeretnem megmuteni mert meg 5. -es koromban megmutottek es mem volt kelles erzes SOT nem is javult a helyzet . Folosleges szenvedes volt, majd kesobb elmentunk kozmetikushoz.

Figyelt kérdés
Ugye elmentunk kozmetikushoz es az egyiket tudta megcsinalni mert nagyon fajt eleg alpari momdon viselkedett es kirohantam az uzletbol,tudom eleg ciki de felek nagyon ennel jobban semmitol a vilagon nem felek..szoval az egyik helyrejott a masik viszont nem,minden hazi praktikat kiprobaltam mar nem igazan csegitett semmi csak csillapitotta .Ha valaki volt mar ilyen helyzetbe akkor segitsen!igazabol mar a hus kisse korul notte ,es hiaba vagom ki megimt megint olyan lesz....hallottam mar valami korom nyereg talaszrol is de meg nem probaltam.Ha valaki valami jo szakembert tud javasolni vagy valami jo otletet irjon

2018. máj. 1. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy jó pedikűrös meg tudja oldani, de - legalább még egyszer - Neked is áldozatot kell hoznod a cél érdekében.


"Bepelenkázod" magad, aztán uccu... :)

2018. máj. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj pedikűröshöz. Rászántam magam, nem tudom miért vártam eddig? Egész elviselhető fájdalom. Nekem végig kerdezte, hogy vagyok, nem kellemetlen? Óvatosan csinálta. Elég durva volt már a körmöm, de adott meg gyulladascsökkentőt, és amióta megcsinálta, meg fújom, sós vízben áztatom, azóta olyan szépen lemegy. Még 2alkalom, és kész.
2019. febr. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
menj el orvoshoz.meglatod jobb lesz (15/f)
2019. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!