Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik ezek a hatalmas fajta új...

Mik ezek a hatalmas fajta új szúnyogok? Múltkor öklömnyire dagadt a csípésük helye. Hogyan védekezzek?

Figyelt kérdés

Rengeteg van már most...

Karszalagot, karperecet lehet venni, mint anno Rioban?


Engem szószerint esznek...


2018. máj. 2. 23:54
 1/4 anonim válasza:

Ezzel nekem is gond van. Annyira jó lenne este kimenni, futni sétálni. De nem tudok zsonganak rajtam. Azonnal feldagad viszket, borzalmas.

Most K vitamin, fenistil csepp naponta + a csípésre antivakarin. Egy csípés ödémás lett.Az írtás semmit sem ért, még több és agresszívabbak lettek ezek a dögök

2018. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 4-5 éve van rendszeres szúnyogirtás aminek értelme is van, de idén eddig még egy sem, volt szúnyogok meg már jönnek, engem is megcsípett jó néhány már és bár nem dagadt fel vészesen de 5x jobban vakarózok mint szoktam. Ahova járok horgászni ott nincs ennyi, de ha esetleg megcsíp néhány akkor sem vakarom magam hülyére mint itthon. A szembe szomszédom a helyi alpolgármester és mondta hogy már megvan rendelve a korai irtás, de még semmi konkrét pontos időpontot nem kaptak erről, mikor lesz.
2018. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ázsiai tigrisszúnyog, pár éve megjelent nálunk is, ennek durvább a csípése, de ha jól tudom van még más újfajta szúnyogfaj is.
2018. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez másfajta szúnyog, itt Svájcban kapztunk is tájékoztatót, hogy legyünk szívesek gátolni a szaporodásukat, ne locsoljunk, ne tegyünk ki vízzel teli itatót madaraknak, meg ilyesmik.
2018. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!