Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy 3 hete...

Miért van az hogy 3 hete majdnem minden reggel hányingerem van?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok. Nagyon nem tudom mi a csuda lehet velem. Voltam már orvosnál, még nincs meg a vérképem de délután meglesz. Nem tudom eldönteni, hogy lelki vagy fizikai betegségem van, de az biztos hogy érzelmileg nagyon érzékeny vagyok. Ma is hánytam, teljesen el vagyok keseredve, hogy nem találom meg a megoldást. Pszichológusnál is voltam, gőzöm nincs mit kell tennem!

2018. máj. 4. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Sok oka lehet, jó hogy elmentél orvoshoz.

[link]

2018. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszichés alapon van. Nincs valami gond a suliban vagy otthon?
2018. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát tegnap voltam egy ilyen énekkari fellépésen, de előtte egy homeopátiával foglalkozó néninél, és egyébként tök jól éreztem magam ott. Kibeszéltem a gondjaimat. Egyébként én ilyen stresszes izgulós vagyok, és olyan típus, akinek gyomorbántalma van idegességtől és sajna gyakran hányással végződik. Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattak!
2018. máj. 4. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért van. Én is ilyen vagyok és nekem is régen sokszor volt hányingerem. Majd idővel jobb lesz. De próbáld meg kicsit elterelni a gondolataid mert még nagyon fiatal vagy és a hasadnak nem tesz jót.
2018. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvan a vérképem és minden rendben van.
2018. máj. 5. 07:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és a pszichológus is azt mondta, hogy semmi baj, csak ez egy ilyen időszak.
2018. máj. 5. 07:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel is úgy keltem, hogy hányingerem van, de nem merem elmondani anyukámnak, mert holnap iskola. De mivan, ha ott is ez lesz? Már próbáltam elmondani neki, de nagyon elkeseredik ilyenkor, lehet azt hiszi, csak megjátszom. Ennem kéne, de nincs étvágyam. Szerencsére van iskolapszichológus, neki elmondhatom ezt.
2018. máj. 6. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig mond el anyukádnak mert valamitől szorongsz. A pszichológust meg váltsátok le. Nem normális hogy minden reggel hányingered van, valami baj van lelkileg.
2018. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!