Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Hányás ellen...

Mit csináljak? Hányás ellen bevált módszerek?

Figyelt kérdés
Elkaptam ezt a hanyos virust. 3. Napja vagyok benne, elso nap vagy 20x kihanytam meg azt is amit ittam, azota csak 1-2x hanytam, lazam is volt elso nap meg parszor hasmenes is. Nagyon faj a hasam, hanyingerem van de nem jon. Ittam ilyen vizben elkeverheto port de borzalmas. Cukor nelkuli kamilla teat, citromos vizet, vizet szoktam inni. Neha eszek puffasztott buzat, ropit, kekszet de csak keveset. Ittam kikavart Coca Volat is. Magne b6 van itthon 2-t szeded be egyszerre de ugy erzem, hogy semmi. Ugy erzem, mintha ehes lennek de egy ket falat sem esik jol. Mit tanacsoltok, mit igyak, egyek, hogy jobban legyek. Fekve is erzem, hogy faj, de ha allok ugy nagyon rossz. A 2. napon jobban ereztem magamat, mint most a 3-on.
2018. máj. 5. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyad azt a borzalmas port, nehogy kiszáradj, meg azon kívül is folyadékot, aztán csak várj, hidd el, nem tart örökké. Nekem egyszer egy mekis dolgozó srác azt mondta, a sajtburgerben van egy olyan összetevő, ami mellesleg hányascsillapító hatással van, hogy igaz-e, nem tudom, de masnaposan tény, hogy mindig jobban lettem tőle. Esetleg egy próbát megér, rosszabb már úgysem lehet. Jobbulást!
2018. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Amikor barátomnak volt ilyen, akkor ő kb fél óránként ment hányni, de mi legelső nap elvittük házi orvoshoz, ott kapott egy injekciót és aznap még talán egyszer vagy kétszer hányt de estére már jól volt. Ha ilyen rosszul vagy meg voltál is akkor igazán elmehettél volna te is házi orvoshoz, ma esetleg azt teheted hogy elmész az ügyeletre.
2018. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, de csak ezt a poros gyogyszert irta ki.
2018. máj. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!