Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennek mi a pontos neve?

Ennek mi a pontos neve?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban ez fordult elő velem:

Felkeltem, nem kaptam levegőt, alig tudtam lélegezni, kb 1 percig csak egy kicsi jött és nagyon csúnyán lélegeztem, mindenki fel is ébredt a házban és szaladtak, azt hitték megakadt valami.

Lefekvés előtt ittam egy pohár Sprite-ot, ezt éreztem a torkomban egy kis savval vegyítve. Visszajött a sav?


-Mi ennek a neve, ez a reflux?

-Pontosan mi játszódott le bennem, elzáródott a savtól a légcsövem?

-Ha csak vizet iszok lefekvés előtt, akkor ki lehet védeni?

-Ajánlott orvoshoz fordulni vele, vagy megesik mindenkivel néha?


Sok kérdés, aki bármire tud választ annak megköszönném.


2018. máj. 7. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Reflux lehet, párszor én is jártam úgy, hogy feljott a jó kis savas gyomortartalom és véletlenül felrenyeltem. Rossz érzés.


Ha gyakran szokott túl savas lenni a gyomrod akkor kerüld az olajban sült dolgokat, fűszeres és paradicsomos ételeket. Ha savas a gyomrod, igyál rá lúgosat (jó hideg tej vagy joghurt)

Én este ilyen esetekre mindig bekeszitek magam mellé az éjjeliszekrenyre egy pohár tejet

2018. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!