Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kamaszkor okozhat ilyen...

A kamaszkor okozhat ilyen problèmákat?

Figyelt kérdés
Hangulat ingadozás,unatkozás,nem akarok iskolába menni,furcsa látás is előjött (talán a sok hormon miatt nem tudom) holnap megyek dokihoz de azért szeretnék megnyugodni. Írták hogy depresszió/pánikbetegség... Hát pánikolni nem pánikolok és depressziós nak sem érzem magam, nincs étvágy zavarok, nem vagyok lusta ha úgy van 22 óra-kor elmegyek haveromhoz dumálni,és nincsen hányingerem sem, nem megy a hasam minden teljesen jó a szemem néha beverzik de pedig nem is ülök a számítógép előtt semmi... Na mindegy. Ja és meg elfelejtettem elég nehezen tudok egy dologra figyelni, ja és könnyen felidegesitem magam mondjuk eddig sem voltam kispályás de most ingerultebb vagyok, és nehezlegzesem is van néha de csak ha tudatosan akarok nagy levegőt venni de lehet csak rá parázok,holnap megyek szem vizsgálatra, mellkasi rontgenre aztán 1het múlva vérvételre. És meg arra is tippelek hogy lehet hogy a bölcsesség fogam jön ki bár nem tudom hogy ez 16-evesen lehetséges hogy ki jöjjön!?? Nemtudom szedek vitaminokat kissé jobb de fura érzés ez.. Szóval aki tini korában járt így az írjon nekem lègyszives mert rossz hogy nincs aki megért köszönöm, sziasztok! Ja és bocsi a helyesírási hibakertcsak telorol irok.
2018. máj. 7. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy bajod, kérj egy általános vérkép vizsgálatot.
2018. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!