Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyéksérv gyógyítható orvosi...

Lágyéksérv gyógyítható orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Kettlebell edzésekre járok, és emiatt lett lágyéksérvem. Habár elvileg főként a hasban kéne jelentkeznie a fájdalomnak, nekem a herémben jelentkezik :(. Utána olvastam, és azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy igaz-e, hogy orvosi beavatkozás/műtét nélkül nem gyógyítható. Nyílván pihentetni fogom azt a gyakorlatot edzésen, ami oda hat, de a pihenésen kívül tehetek-e még valamit? A válaszokat előre is köszönöm :)!

2018. máj. 9. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, és ha a herezacskóban van a fájdalom, akkor nagy esélyed van arra, hogy lecsúszott egy bélkacs, ami halálos is lehet. Sürgősen keress fel egy orvost!
2018. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
s.o.s. menj orvoshoz,mert ha sokáig húzod (15 év)úgy jársz mint én.akkora lett a bal zacsi,mint egy tenisz labda,és a fájdalom a lábamba is lement,már enni,és járni se tudtam szinte fájdalom nélkül. Hála isten még (időbe) sikerült vissza tenni a helyére a belsőségeket,és jól össze varrtak hálóval beültetve.
2018. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az akkor már nem lágyéksérv hanem heresérv ha ott jelentkezik és nem a két lábad közti hajlati izomban.
2019. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehúzodó lágyék sérv a neve ami nálam volt,ezt mondta a doki.

Ugyanis elszakadt a hasfal,és a here mellet talált helyet a bél,ez nem here sérv,hanem sérv tömlő a herében.

2019. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lágyéksérv okozhatja azt is ha a hasfal megvan vékonyodva,és nem mozogsz sokat vagy csak fekszel ülsz és nézel sex videókat felizgatod magad vele,és verni kezded,igen lehet gyógyítani orvosi beavatkozás nélkül én példáúl Július 5 én voltam uroljára nem csináltak velem a műtőben semmit csak kérjél meg egy onkológust ahhoz menj el az kitapogatja hol van,és megkérdezi fáj-e vagy nem.Nekem például ,hogy úgy múlt el műtét nélkül,hogy kemoterápiát kaptam 8 at minden hónapban menni kellett kemoterápiára,és utána az orvos hívott magához és megint tapogatta azt a részem ahol volt,és azt mondta minden kemoterápiát az orvos írja ki aki elküld majd egy krmozrtápiára kisebb,és a végére el is tűnt Most fogok majd még vissza menni hozzá behív a szobába felfektet az asztalra és elkezdi nyomkodni,és és észre fogja venni,hogy eltűnt a kemoterápiával 8 kemoterápiát fogsz kapni vagy lehet,hogy kicsivel többet én a 6ik kemoterápia után hánytam sugárban itthon másnap reggel meg mentünk 150.160l a kocsival a legközelebbi kórházba mert olyan lázas voltam hogy be kellett vinni,és ott a sűrgősségin mindjárt elláttak levitték a lázam a dokihoz mentünk,és azt mondta állítsák le a kemoterápiát mert hányt,és nem érzi jól magát,és amikor jobban lettem hazajöttünk.
2020. nov. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!