Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Totalisan kivagyok, ez mar az...

Totalisan kivagyok, ez mar az eletem vege?

Figyelt kérdés
Diohejban: hat az eletem jo volt viszonylag egeszen marciusig. Onnantol maga a pokol. Nem tudon mi bajom lehet es felek. Panaszaim: puffadas, savas bofoges, gyomoreges, megvaltozott buzos szeklet, sarga szekeles,idegesseg, szorongas stressz. Es a legrosszabb az eletemet megnehezito akaratlanul pukizas. Egyetemistakent csak megalazast kapok emiatt ami miatt mar total kikeszultem. A tanulasra se tudok figyelni. Egyszeruen megorulok. Nemsoka vizsgak lesznek. Nem tudom mit tegyek.Voltam orvosnal, haziorvosnal hogy irjon valamit vagy kuldjon tovabb valahova, de csak annyit mondott majd kinovom. En mar ramegyek erre. Nem birom. A lenyeg, hogy ha ulok vagy allok erzem hogy akaratlanul kis gazbuborekok tavoznak el a vegbelemen. Es erzem ahogy lefut a labamon. Es mindenki erzi. Elegem van. Masok szerint direkt csinalom, hat nem. Es emiart eleg antiszocc lettem. A baratom tur meg meg a csalad csak. Kerlek segitsetek. Magamat kuraltam mar tobbszor, belfloras joghurt, nem volt jo. Utana nem ettem fott kajat, akkor se volt sokkal jobb. Utana ibsre gondoltam. Most kezdzem el szedni a borsmenta tablettat. De az se hasznal. Mi bajom lehet? jah es nem iszok szensavast

2018. máj. 12. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy krónikus bélgyulladás. Menj el orvoshoz, ne leveleket rágicsálj. A kérdésre válaszolva, igen, ez lehet az életed vége, ha nem kezelteted. Ne legyél hülye.
2018. máj. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi letf veled?
nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!