Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COPD súlyos eset! Mik az...

COPD súlyos eset! Mik az eselyek? Kinek volt mar hasonlóan ilyen rossz helyzetben egy rokona vagy ismerőse? Nagyon féltem a nagymamam

Figyelt kérdés
Par napja mentot kellett hívni hozzá annyira befulladt, hogy levegot sem kapott. Azóta lélegeztető gépen van, jelenleg magától nem lenne kepes lélegezni. Két napig mesterséges altatásban volt tegnaptol magához tért, már a szemével es fejevel "valaszol". De megmozdulni is alig bír, az orvosok azt mondtak eletveszelyben van, mert már késői stádiumban észlelték a betegséget, de megtesznek minden tőlük telhetőt😧

2018. máj. 15. 07:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy tudo gyulladasa is van, valamint horgo gyulladasa. Az orvosok szerint a gyulladas is nagyon nagy a szervezeteben :(
2018. máj. 15. 07:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Szerintem készülj fel a legrosszabbra, de remélem a nagymamád jobban lesz és hazamehet a saját lábán!
2018. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( ... nem lehet felkészülni a legroszabbra ... de sajnos nem látok sok esélyt :( ...
2018. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Az orvos tegnapi elmondasa szerint, csoda tortent, ekkora akarat es ero egy emberben. Ma mar eszik, beszelgetunk, es ugy nez ki, par nap es haza is engedik. Kikerult az intenzivrol is, mar semmifele csovek nincsenek rajta 😊🙇
2018. máj. 18. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó!!!! Gratulálok :) !!!! Tényleg csoda :) ...nagyon erős mamád van :)
2018. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én nagymamám is pont ugyanígy volt. Max 2 évet jósoltak neki, 2 éven belül el is vitte a copd.
2018. dec. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!