Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekem a gyomrommal van valami...

Baila Krisztian kérdése:

Nekem a gyomrommal van valami baj amiutan eszek nincs etvagyam es hanyingerem is van sot hanyok is neha mitol lehet?!

Figyelt kérdés
Nem reg kezdodott ez az etvagytalansag a mellkasom allatt a majam kornyeken erzek valami telitettseget miutan eszek azt mondjak h lehet gyomorfeke is vagy valami helicobater gyomor sav fele fertozes is... kb 1 honapja van ez, es regebb ejjelente arra ebredtem mikor a hatamon aludtam hogy eg a mellkasom kozepe a hatamnal ...
2018. máj. 15. 20:30
 1/2 gömbicica ***** válasza:

Gyomorégésre nekem használ a citromos viz, vagy almaecetes viz, és feküdj a bal oldaladra.

Étvágytalanságod szerintem attól van, hogy nem mersz enni, mert ég a gyomrod, netán savas torokban maró felböfögésed van.


Figyeld meg, hogy milyen kajáktól van ilyen.


Nincs-e sok stressz az életedben, vagy nincs e valamilyen helyzet, ami számodra kellemetlen és megszabadulnál tőle, de valamiért nem megy.


Reggel éhgyomorra igyál egy pohár citromos vizet (nekem nagyon sokáig müködött! mi több, délig nem is voltam éhes, és pörögtem. Viszont ha bereggelizek, ugy eltunyulok mint a fene :(


Neked kell kitapasztalnod mi válthatja ki a panaszaidat.

2018. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam helicobacteres vervetelre es nincs bakterium fertozesem de olyan levert vagyok es most is rossz az etvagyam vajon elkell menjek gyomortukrozesre?
2018. máj. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!