Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 éves kislányomnak mononukleó...

Rius84 kérdése:

5 éves kislányomnak mononukleózisa van. Hogy lehet hogy nem fáj a torka? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szombaton reggel úgy ébredt hogy hatalmasra duzzadtak a nyaki nyirokcsomói,elvittem ügyeletre,ahol vizsgálat után mondták hogy májnagyobbodása is van,tehát valószínű mono. Elküldtek minket kórházba vérvételre ahol meg se vizsgálták csak levették a vért,magasak a értékei(máj...stb..) de azt mondták nem az mert nem fáj a torka és nincs rajta tüsző. Kis hőemelkedése volt de lement magától. Hétfőn elvittem a házidokihoz,ő azt mondta lehet mono.de nem tüszős a torka. Tegnap már lázas volt délután,de ez a láz is szépen lement magától,megnéztem a torkát,kezd tüszős lenni(ilyen fehér valamik vannak rajta),de nem fáj neki.Egyébként borzalmasan szenved,azt mondja valami nem jó.ingerült,fáradékony,nyűgös,még sose láttam ilyennek. A nyirokcsomói borzalmas nagyok! Lehet hogy még csak most fog jönni a java? A tüszős mandula,a láz...stb? Volt valaki úgy hogy jópár nap után jöttek a tipikus tünetek? Mennyi idő mire ez lecseng? A lép is a felső határon van.

2018. máj. 16. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt mono. Nálam végig magas lázam volt nem ment le. A kórházban kellett maradnom és a torkomat fertőtlenítették. Gyenge voltam. Kb.2 hét alatt jöttem helyre. És közben nagyon fájt a torkom és alig birtam nyelni. Remélem valamennyit tudtam segíteni.. Jobbulást neki!
2018. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. máj. 17. 08:10
 3/3 anonim válasza:
Szia! Látom már 2 éve volt,remélem olvasod. Az én 5 éves kisfiamnak is elvileg mononukleozisa van. Hatalmas nyirokcsomoi lettek a nyakán 2 hete. És a lép volt megnagyobbodva. Náthás volt és köhögött. A köhögés megszünt,néha még fújja az orrát. Viszont a nyirokcsomók még megvannak nagyobbodva a nyakán. Picit visszahúzodott de azért még nagyon látni. Az lenne a kérdésem Nektek mikor húzódott vissza? Köszi a választ,minden jót.
2020. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!