Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha sok gyomorsavnedv ellenálló...

Ha sok gyomorsavnedv ellenálló tablettát veszek be lesz valami bajom úgy, hogy nem tudok róla, hogy sok lenne a gyomorsavam?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miaz a gyomorsavnedv ellenálló tabletta? Én csak gyomorsavlekötőről hallottam az meg megszünteti a fölösleges savat. Szóval ha szeded nem lehet sok savad.
2018. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a csudának szeded azt a tablettát ha nem tudsz róla, hogy sok lenne a gyomorsavad. Én szedtem egy ideig, de nekem erős refluxom volt, viszont miután elolvastam a millió mellékhatását, leszoktattam magam róla, inkább odafigyelek az étkezésemre és Peridot vizet iszom.
2018. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden tabletta ártalmas! Én még nem hallottam olyat,hogy valaki a gyógyszerektől gyógyult meg! Ilyen ugyanis NINCS !Lúgosítani kell,olyan ételeket,vagy tápl.kiegészítőket kell szedni ami ezt tudja. Este 6 után már nem szabad enni! Lúgosító ételek is vannak!
2018. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szódabikarbona a legjobb sav semlegesítö, s ráadásul olcsó.Minden patikában kilóra kapható.
2018. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!