Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 évesen lehet hasnyálmirigyr...

17 évesen lehet hasnyálmirigyrákom? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Vannak erre utaló tüneteim és kétségbe vagyok esve :(

Szerintetek lehetséges?

Nem dohányzom, nem iszom , tudomásom szerint a családban se volt még rákos eset.

Szerintetek?



2018. máj. 20. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mik a tünetek? Valószínűtlen hogy kizárólag a hasnyálmirigyráknak lennének azok a tünetei.
2018. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szurkál a alhasam ,meg néha a bordámnál mindkét oldalon tapasztaltam már , a köldököm körüli is éreztem már de az elmúlt. gyakori vizelés , meg 2 napja fáj a hátam. Közép tájon.

Hányingerem ,meg hányás nincs

2018. máj. 20. 20:17
 3/11 A kérdező kommentje:
A hasi szurkáláshetek óta van. Voltam orvosnál. Majd csak 2 hét múlva tudok menni hasi ultrahangra meg gyomor tükrözésre
2018. máj. 20. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez ezer megy egy dolog lehet, jelenleg csak egy dolgot tudok kijelenteni, azt hogy hipochonder vagy.
2018. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szigorúan a kérdésre válaszolva: igen, lehet.


bővebben: meg még ezer más veszélytelen is helyette

2018. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet, egy jó barátom 15 évesen hasnyálmirigyrákban halt meg. A te esetedben valószínűbb, hogy csak félsz tőle, nagyon ritka ilyen korban. Ha tényleg úgy érzed, tüneteid vannak, nem csak figyelmet akarsz felhívni magadra, menj el a háziorvosodhoz.
2018. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De valahol olvastam hogy több mint 10 év kell mire akkorára fejlődik hogy tüneteket produkál... ez megmagyarázza hogy miért gyakoribb az idősebb korosztályban. És én még csak 17 vagyok. Ez hogy lehetne ? Meg tudomásom szerint nem volt a családban még rák . Mennyi az esélye ennek ?

Amúgy mi más okozhatja még a panaszaim ?

Amúgy még egy kérdésem lenne . A ovulació az hány éves kortól van ?

Lehetséges hogy ma amiatt szurkált az alhasam ?

Nem vagyok biztos benne hogy működik ez mert idáig nem nagyon foglalkoztam ilyenekkel.

Szóval Május 3. Án jött meg utoljára a havim . 7. Eig tartott.

Hallottam hogy a 14. Nap környékén van a peteérés..

Vagy nem tudom. Valaki elmagyarázná ?

2018. máj. 20. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Hipochondria. Nagyon súlyos!
2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom ! És igyekszem elnyomni de bosszant ,hogy nem tudom mi bajom :(
2018. máj. 20. 21:01
 10/11 anonim válasza:
48%
Nekem valamiért vakbél gyulladás jutott eszembe ahogy olvastam a tüneteket. Amj ilyen korban tök normális. Ha kemény a hasfalad akkor szerintem az. De ja egy doki nem árt és én minnél előbb elmennék nekem 2 hónap múlvára írtak ki vizsgálatra...
2018. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!