Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy gyógyíthatatlan...

Van egy gyógyíthatatlan betegségem aminek a neve Neurofibromatozis. Leginkabb azok véleményre vagyok kíváncsi aki szintén van valamilyen betegsége. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok fent említett betegségben szenvedek vannak komoly fájdalmaim leginkabb kezeim vannak oda dolgozók és mellette tanulók nem tudom mihez kezdjek ha így folytatodik ez amit kell tudni a betegségről folyamatosan lassan súlyosbodik lelkileg meg viselt nagyon ez a betegség így párkapcsolatt téren is vannak gondjaim egy lány volt az életemben aki elfogadta ezt a betegséget végül szakított velem. Sokat agyalok azon, hogy érdemes e kapcsolatot alapítani úgy hogy szépen lassan betegebb leszek a párom látná hogy szenvedek és én ezt nem akarnám. Ráadásul gyerekem is örökölné ezt a betegséget és azt se akarom, szenvedjem. Mit tenetek helyetem ? Mi lenne a helyes ?
2018. máj. 21. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Utána olvastam, és ez a betegség... hát elég rémes.

Hogy mit tennék a helyedben? Hát, miután túl lennék a hiszti krízisemen, próbálnék keresni valami olyan támogató csoportot (FB), vagy a neten egy ilyen betegekkel foglalkozó szervezetet, akikkel felvenném a kapcsolatot.

És - ugyan csak annyit találtam, hogy ez a betegség max. azzal gyógyítható, hogy időnként kivesznek egy-egy daganatot, felkutatnám a daganatokat ölő gyógynövényeket, mint például ezek: (fagyöngy, fokhagyma, encinacea, macskakarom és még mások a linkeken.)

[link]


[link] ?page=1


[link]


[link]


Vannak olyan módszerek, amivel a fokhagymát el lehet készíteni úgy, hogy ne maradjon az a jellegzetes illata. Bár kit érdekelne, ha használ!

(Petrezselyem, az alma, és a citrom leve elveszi - semlegesíti a fokhagyma jellegzetes illatát.)

És reménykednék... nagyon.

Bizonyos fokig érthető az a lány, nem tudott melletted maradni, és veled együtt küzdeni...

de most mondjam azt, hogy nem kár érte???

Talán történik valami csoda, és ennek ellenére találsz magadnak egy párt, aki lesz olyan erős, és kitart melletted jóban, rosszban, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ha pedig már család alapításon gondolkodnál, ahhoz valóban kellene genetikai vizsgálat.

Én teljes szívemből drukkolok neked!

2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
U.I: A második link, ugyanaz az oldal, mint az első, csak a második fele, mert látom kissé gubancosan jelent meg.
2018. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána nézek ezeknek és köszöntöm a lelkesitő szavakat jó esett :)
2018. máj. 21. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatra neked is szükséged van, mint mindenki másnak. Azért nyugi, ezzel is együtt lehet élni és igen hosszú életet is megélhetsz vele. Mire a gyerekvállalásra kerül nálad a sor, már lesz rá megoldás, hogy szűrjék az örökítőanyagod. A petesejtet már most is tudják nézni, hordozza-e.

Amúgy 50% az esélye, hogy tovább adod és nem 100%. bár ez lehet nem vígasztal. De a tudomány nagyon gyorsan fejlődik ezen a téren is. Amit 7 évvel ezelőtt elképzelhetetlen volt, most már elérhető.


Esetleg hasonló NF-es lányokkal is lehetne ismerkedni, ők tudják mivel jár. Jelentkezz be, van egy pár zártcsoport a facen NF-es betegek részére.

De mindenképpen keress egy társat magadnak.

2018. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező. Itt vagy még? Igaz régen raktad ki a kérdésed, viszont egy sorstársad vagyok.
2022. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!