Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2. napja extrasystole-im...

2. napja extrasystole-im vannak hogyan tudnám elmulasztani?

Figyelt kérdés

kicsit kellemetlen de semmi más panaszom nincs

kardiológia vizsgálatokon egy éve nem találtak semmilyen szervi bajt

vettem be rá nebivolol-ból fél szemet de nem használ

félnél többet nem merek bevenni mert vérnyomásom és pulzusom is teljesen jó


23F



2018. máj. 21. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Legelőször a kiváltó okokat kell megszüntetni (kávé, cigaretta, stb.).
2018. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Nebivolol-Teva-t az alábbi betegségek kezelésére alkalmazzák:

- magas vérnyomás

- enyhe és középsúlyos, idült szívelégtelenség kezelésére kiegészítő terápiaként,70 éves vagy annál idősebb betegeknél.

2018. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Utána néztem: azt írják segíthet 1-1 szem béta receptor blokkoló alkalmanként, és mellé 1-1 szem enyhe nyugtató.

Direkt nem írok tbl. márkát, mert felelőtlenség lenne tőlem, és szakmailag etikátlan is.

Azt írták, hogy kávé, cigi mellőzése, és csak annyit fűznék hozzá: és az alkohol is.

HA viszont csak ritkán van ilyen plusz szívdobbanásod, és mellette minden más oké, ráadásul rendszeresen jársz kardiológiára, akkor azt mondom: hagyd.

Esetleg gyógynövényes enyhe nyugtatóként tudom javasolni neked a vény nélkül is kapható Valerianat, illetve van olyan változata, hogy Valeriana Max, citromfűvel, és B6 vitaminnal. Ennek elégnek kell lennie.

[link]

2018. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt a gyógyszert honnan szerezted?
2018. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!