Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Has bal oldala lennt fájt,...

Has bal oldala lennt fájt, szúrt egész nap főleg mozgásra mintha beszorult volna a levegő. Aztán délután nagyon erős hasmenésem lett és utána elmúlt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Olyan volt a hasmenés mintha félig szorulás lett volna. Teljesen leizzadtam, bele is szédültem. Nem volt velem még ilyen ezelőtt soha.

Nem ettem semmi rosszat vagy ilyesmi, azóta teljesen jól vagyok. Mi lehetett ez? Miért éreztem ezt a szúrást órákig? Menjek orvoshoz?


2018. máj. 23. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szükséges az orvos, ha csak egyszeri jelenség volt és azóta nincs más tüneted. Nekem havi szinten előfordul hasonló, bár borzalmasan rossz az emésztésem. Amivel tapasztalatból tudom magyarázni: a keményebb része az "ajándéknak" csesztette a beled, a mögötte érkező hasmenés és beszorult szél pedig küldte volna kifelé, csak kellett az erőlködés is mellé.
2018. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem is előszokott fordulni ilyen, nem kell orvoshoz menni ezzel ha egyszeri alkalom
2018. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!