Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jobb oldalt a nyakamban idegrángásom van, legalábbis szerintem az, egy ponton ritmusosan mozog, nem annyira feltűnően, de azért látható. Már 2 napja tart.


Van valakinek hasonló tapasztalata? Elmúlik ez magától?


Nem tudom számít e valamit de hozzátenném hogy hatalmas hipochonder vagyok, és rettegek a betegségektől.


És alapvetően is hajlamasos vagyok agyon stresszelni magam a legkisebb dolgokon is, olvastam hogy ez is okozhatja, ettől lenne esetleg? Ebben az esetben ha abbahagyom a stresszelést és nem foglalkozom vele akkor elmúlik?



2018. máj. 23. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak fáradt vagy, vagy elfeküdted, vagy vitaminhiányod van, vagy stresszelsz valamin

Nekem is szoktak ilyen rángásaim lenni, szemöldök alatt vagy a szemhéjamnál, 1-2 nap alatt elmúlt

Hogy jön ide a hipochondria? Mégis mitől félsz? Alienek fognak kikelni a nyakadban lévő izmokból?

2018. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide hogy már rengetegszer "bemeséltem magamnak dolgokat miatta.


Én is olvastam hogy magnézium hiány is okozhatja. Fáradt nem vagyok, nem is feküdtem el, szerintem vagy magnéziumhiány vagy a stressz...

2018. máj. 23. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!