Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szenvedélybeteg vagyok?

Szenvedélybeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Napi több órát játszom a telefonomon egy farmos játékkal.

A játék legnagyobb részét amúgy a várakozás teszi ki (hogy megnőjenek a növények, elkészüljenek az állati termékek stb.)


Ha látom, hogy már csak 5 perc a kukorica, akkor "azt már megvárom", közben nézem ahogy nő. Ha kinőtt, akkor látom, hogy 'jéé a tehénnek is már csak 5 perc kell, hogy letejeljen", akkor már azt is megvárom, és ez így megy tovább. Napi legalább 4-5x belépek, fél-egy órákra, ami összeadva baromi sok. Napközben általában rövidebb időt töltök el ott, de lefekvés előtt és felkelés után biztosan megvan 1-1 óra.


Nagyjából 2 hete megy ez, a probléma csak az, hogy tanulnom kéne, jobban mint valaha, és egyszerűen inkább ebbe menekülök. (Vagy egy másik, kirakós játékba).


Ez már játékfüggőség? Más is volt már így? Mit lehet ellene tenni?

(Iszonyatosan ingerszegény környezetbe kényszerültem 2 teljes hónapig, amiből még csak egy telt el.)


2018. máj. 24. 04:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!