Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez minek a jele lehet?

Ez minek a jele lehet?

Figyelt kérdés

Az egész pár hete kezdődött,fejfájással és egy kis szédüléssel. Nemsokra rá,megmértük a vérnyomásomat 88/54 volt. Elmentünk vele orvoshoz,felírt gyógyszert,azzal úgy ahogy okés volt. Viszont mostanában,fejfàjás,alacsony vérnyomás még mindig megvan, a mellkasom is elkezdett szorítani,nyomni. Nincs tipikus légszomjam,viszont mélyeket nem igazán tudok lélegezni,és többet kell levegőt vegyek,hogy meglegyen a megfelelő levegőmennyiség. Nagyjából az egész mellkasomban időnként tompa,szúrásszerű fàjdalom nyilall(többnyire megmarad,csak gyengèbb lesz,aztán felerősödik) és ugyanez az érzet van a hátam egy pontján is.

Mi lehet a bajom? Utánanéztem,igazán egyik betegség tipikus tüneteit sem produkálom. Fontos még hogy nem igazán tudok koncentrálni a tanulásra,pedig fontos lenne,jegyeim is leromlottak. Holnap megyünk orvoshoz!

A tünetek lassan alakultak ki,mellkasommal ez tegnap óta van.

Köszönöm a tippeket és segítséget!:)



2018. máj. 24. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet! Ha vashiányos vérszegénységed van, vagy bármi más okból alacsony a hemoglobin szinted, akkor az okozhat légszomjat, fáradékonyságot, alacsony vérnyomást (magas pulzus mellett). Mivel alacsony az oxigénszinted. Ha a vérképed rendben van, akkor irány a háziorvoshoz, más irányban kell elkezdeni keresgélni. Régebben nekem a stressz és a határérték közelében lévő hemoglobin miatt voltak hasonló tüneteim.
2018. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!