Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy a vérmérgezés...

Lehet hogy a vérmérgezés okozott nálam zavarodottságot, hatalmas fokú rosszullétet?

Figyelt kérdés
A szüleim nem hittek nekem, és pszichiátriával fenyegetett apám... Hogy rám hívja.
2018. máj. 28. 22:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Utána persze elmentem orvoshoz, ahhol emgállapították.
2018. máj. 28. 22:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Mármint a pszichiátriai problémát állapították meg, gondolom. Már csak azért, mert ugye a vérmérgezésbe az emberek általában bele szoktak halni ahelyett, hogy kérdéseket írogatnak ki.
2018. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen vermergezes? Nekem volt, elotte volt mar mindenfele...de mindezt korhazi krulmenyek kozott es eletmento mutettel eltem tul. Szoval labon kihordott vermergezes eseten nem hszem, hogy añyira zavarodott lettel volna. A rosszullet az mas.
2018. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Előtte hetekig nem engedtek orvoshoz, hetekig rosszul voltam!!!!!!, majd mikor eljutottam az orvoshoz elküldtek, hogy vírus.

Vesegyulladás fajult el eddig.

2018. máj. 28. 23:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Hosszú hetekkel ezelőtt volt, most jól vagyok
2018. máj. 28. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vérmérgezéstől voltál rosszul, hanem a vesédtől. Te miért nem mentél el egyedül a háziorvoshoz?
2018. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Vérmérgezés fő tünetei:

-láz

-szapora pulzus

-alacsony vérnyomás

-aluszékonyság

-hidegrzás

-verejtékes bőr

2018. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy az?!


Te valóban pszichiátriai betegségben szenvedhetsz. Normális ember nem írja ki ugyanezt a történetet, naponta. Te naponta írod ugyanazt. Meglehet nézni az oldal alján, ötből 2 kérdés máris a tied. Nem jársz pszichiáterhez? Lehet többet segítene, és belátnád nem a szüleid a hülyék.

2018. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt csak úgy nem kap az ember, ahhoz kell egy hatalmas fertőzés.


Nekem volt szepszisem most júniusban én kórházban kaptam, vakbélműtét következtében hasüregi gyulladás lépett fel ami szepszishez vezetett még így kórházi körülmények között , rohadt gyorsan romló állapot az. Izzad az ember mint a fene és annyira erőtlen az ember hogy járni is gyakorlatilag képtelen voltam.


Szóval áruld el nekem mégis hogy a fenébe kaphattál te vérmérgezést hogy csak úgy " megállapították? " Mert azt bizony nem kap az ember csak úgy a semmitől annak előzménye van.

2018. júl. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!