Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom illetve mi...

Mi lehet a bajom illetve mi segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

A végbél nyílásomnál egy borsó nagyságú csomó van ! Mondtak már mindent az orvosok , de nem gyógyult meg továbbra se semmilyen krém kúp nem hatott ! Műtétet nem vállalják ! Valami arany ér szerű cucc csomószor be dagad a csomó és dől belőle a vér ha keményebbet kakilok sehogy se tűnik el ötletek tapasztalat volt már valakinek ilyen mi hatott ?

(ja és a legszebb hogy 19 éves vagyok) :)



2018. máj. 29. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt sajnos, néha jobb szerencsére. Egyél több rostot, igyál elegendő vizet (1,5-2 l) és mozogj többet.
2018. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok soha se ülök itthon ! Napi 2 litert iszok ! Sok leves-t is eszek az életmódommal nincs baj szerintem !
2018. máj. 29. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én keresnék olyan orvost, aki vállalja a műtétet. Ezt nem szabad elbagatellizálni.

Én nem vagyok orvos, de gondolj bele, mekkora a fertőzés veszély és annak szövődményei... Ráadásul, ha ez tályog (mondom nem vagyok orvos, csak már hallottam ilyeneket), akkor az el is rákosodhat. Nem akarlak ijesztgetni, de minél hamarabb kell rá találni valami megoldást. Több szem többet lát, tehát menj el más orvosokhoz, mint akik eddig látták.

2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jocoka360 válasza:
Nekem is volt ilyen pár éve. Most vagyok 19. Nem hiszed el de nekem csak egy segg pattanás volt . Nyomogatsd meg. Először én is megilyedtem aztán elkezdtem játszani vele és kb szét durrant. Nem hülyéskedek
2018. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak : irtam üzenetet
2018. jún. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!