Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly allhat a hatterben?

Valami komoly allhat a hatterben?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy ha kiadosabbat eszek magamhoz kepest, akkor par perc utan hasfajas van, es altalaban wcre is kell mennem.

Ezzel az a gond, hogy rajtam 2 szelet rantott sajt is kifog, soha nem voltam nagyevo. Ez a problema regota fennall, de most figyeltem fel ra. Most, hogy probalom magam hizlalni meg eroltetni a kajalast, gyakran elofordul. Az az erdekes, hogy edessegbol, sutibol, tomenytelen mennyiseget is kepes vagyok megenni, nem faj utana a hasam. Viszont ha 1 rantott hus helyett kettot eszek, akkor mar szamithatok a wcre "szaladassal".

Mi lehet ez? Mar a Crohn is megfordult a fejemben, meg minden komolyabb betegseg...

20/L



2018. máj. 29. 18:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Es egyebkent aftam is allandoan van, mikor megjon a menzeszem addigra elmulnak, ahogy vege a menzesznek megint elojon valahol 1-2 afta.
2018. máj. 29. 18:53
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve azt meg kihagytam, hogy ez nem minden esetben hasmenes, csak lagyabb szeklet.
2018. máj. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!