Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stodal szirupot vettem be...

Stodal szirupot vettem be szörnyű köhögésemre, de kezd fel menni a lázam, milyen láz csillapítót vehetek be?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide kellett volna írnom mert nem babás kérdés, de itt hátha többen írtok. Van itthon panadol, Ben u ron, algoflex forte, algopirin.
2018. máj. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Panadol és Ben u ron mehet,azok paracetamol származékok.Az Algopyrinről megoszlik a vélemény,valamelyik orvos azt mondja az első 12 hétben nem ajánlott,utána szedhető,más azt,hogy kerülendő,az Algoflex ibuprofen,az nem ajánlott terhesség alatt.
2018. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem értem.Ha nem vagy terhes,akkor igazából mindegy,nekem az Algoflex szokott beválni.
2018. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert a betegtájékoztato csak annyit ír, hogy kérjem ki orvosom véleményét ha más gyógyszert is szedni akarok
2018. máj. 29. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Stodal homeopátiás készítmény, még annyit sem ér, mintha egy csésze hársfateát innál. Az egyetlen anyag, amire figyelni kell benne, az édesítésére belerakott szacharóz, az meg egyik lázcsillapítót sem befolyásolja.
2018. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes.. nekem az algoflex forte mindig segít. Hiányoltam is a terhességem alatt, az algopyrin és a benuron/panadol nekem közel se használ annyit.
2018. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Algopyrin. Es holnap vegyél landzsas utifuvet. Stodal egy vicc
2018. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!