Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért köhögök slejmet?

Miért köhögök slejmet?

Figyelt kérdés

valami nyavaja elkapott, náthás vagyok, fájt a torkom, és hurrutosan köhögök...


voltam orvosnál meg minden, itthon maradok egy hétre.


Az normális, hogy minden nap egyszer kb. slejm jön ki a számból köhögés után? Egy ilyen kis fehér golyócska ami nyálkás. Vagy ezt kell kiköhögni?


Attól félek, hogy a cigizéstől lehet. 4napja nem cigiztem amióta beteg vagyok :D



2018. máj. 30. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Hogy sorra vegyem a kérdéseid:

- Azért köhögöd fel a váladékot )és még ez a jobbik eset, ha felszakad), mert a szervezeted, és tüdőd próbál tisztulni.

- Igen, ez a nátha, torokfájás, köhögés az már csak ezzel jár.

- Igen, normális, sőt, ha sűrűbben köhögnél, vagy jönne fel a váladék, az sem szokatlan.

- Igen, ki KELL köhögni! Ha visszanyeled, a gyomorba jut, és ott nem emésztődik fel, csak hányással tud távozni!

- A cigizéstől is simán lehet. Jól tetted, hogy amíg beteg vagy, addig nem dohányzol. Ugyanis az égés termékek (plusz a kátrány, és a nikotin) megterhelik a tüdőt, a beteg tüdőt pedig pláne. HA képes vagy megállni, mire véget ér a betegséged, ne is szokj vissza rá!

Még valami: Nem tudom a doki milyen gyógykezelést írt elő, de ha nem mondta meddig csináld, akkor azt az egy hetet végig kell kúrálni, akkor is, ha jobban érzed magad.

Jobbulást!

2018. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha elmulik a betegsegem utana vissza szokok ra, de majd nyár végén megint lerakom, csak jó időben szoktam cigizni :D
2018. máj. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!