Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alul-felül ég körben a szám,...

Alul-felül ég körben a szám, minimum 15-20 herpesz lesz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jegelem, de nem tudok mit.

Nagyon beteg vagyok.


2018. jún. 4. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Irass fel a dokival Telviran tablettát.

Kicsit drága, de az egyetlen hatékony dolog herpesz ellen. Én 25 éves koromig kínlódtam a herpesszel, sokszor nekem is körben tele volt vele a szám. Semmit sem tudtam tenni ellene, és a krémek nem értek semmit. Akkor írta fel nekem egy doki a melóhelyen, elmulasztotta a herpeszemet. Azóta lassan 10 év eltelt és sosem tért vissza újra.

2018. jún. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, kijött körben, alul felül, valamint az ajkaim közepén is...
2018. jún. 4. 12:39
 3/4 anonim válasza:
Probald meg jegelni, aztan teafaolajat rakni ra
2018. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha csodát szeretnél, akkor minél előbb menj el a háziorvoshoz és írass fel Diprosalic oldatot! (700-900 Ft) Bőven kenegesd vele többször is egy nap. A herpeszt bármilyen stádiumban azonnal megállítja és elkezd leszáradni. Nálam a kifejlett hatalmas herpeszt egy nap alatt eltüntette, a seb pár nap alatt begyógyult. Ha érzed, hogy viszket és ég a szád, és jönne ki a herpesz, a diprosalic oldat megállítja, nem jön ki. Még egy jó hír: ha korpás a fejed és egyszer bekened vele, akkor azt is elmulasztja. Ha pedig napallergiás piros, viszkető sömör jönne ki a kezeden és a lábadon, arra is jó. Nem érdemes kísérletezni más szerekkel, 30 éve ezt használom, és aki megfogadta a tanácsomat, már annak sincsenek ilyen gondjai.Sok sikert!
2018. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!