Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ennyi fehér folyásom?

~Brigi~:$ kérdése:

Miért van ennyi fehér folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeket szeretném lenni. Annyi a lényeg, hogy a barátommal mivel "élénk"-nek mondhatjuk a szexuális kapcsolatunkat. 2 hónapja nem jön meg mensim, viszont csináltam terhességi tesztet, de azt mutatta, hogy nem vagyok az.

Mostanában, viszont tegnap és tegnapelőtt reggel rosszúl voltam, viszont nem hánytam. Tegnaphoz 10 napja, hogy együtt voltunk "úgy", mivel elkellett utaznia. Jelzem, eléggé védekezünk mostanában. De ma abszolút jól voltam, jól keltem fel. ( a rosszúl lét lehet a stressz miatt, vagy nem?)

Mióta nem jött meg a mensim,kb. azóta nagyon sok fehér folyásom van. Mitől lehet ez? Már kezdünk megijedni. Kérlek segítsetek nekünk! Köszönjük előre is a válaszokat!



2018. jún. 4. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*Segítségeteket szeretném kérni
2018. jún. 4. 12:55
 2/4 anonim válasza:
Csinalj meg tesztet, aztan menj egy nogyogyaszhoz, o minden kerdesedre tudni fogja a valaszt :)
2018. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy eléggé védekeztek?
2018. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem merült fel benned/bennetek az, hogy talán orvoshoz kéne menni? O.o
2018. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!