Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat a nehéz légzés,...

Mire utalhat a nehéz légzés, fáradság, folytonos szomjúság ès koncentrációzavar?

Figyelt kérdés
Egészséges életmódot élek, rengeteget sportolok és mozgok, rendesen alszok napi 8-9 órát, nem vagyok stresszes, minden rendben van az életemmel, mégis hetek óta érzem, hogy nehezen kapok levegőt, folyton fáradt vagyok, egyre kevésbé bírom az edzést és folyton inni akarok, nagyon nehezen tudok koncentrálni. Nem cigiztem soha, viszont az alkoholfogyasztásom heti szinten többször is megtörténik szeptember óta folyamatosan mióta egyetemre járok. Valaki tud valamilyen tanácsot adni?

2018. jún. 5. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy végezd ez a BUTEYKO légzéstanfolyamot. buteyko.hu. Nekem is nehézlégzésem volt, nem dohányoztam. Ráadásul még iszol is....miért??? A sportolást ha nem megfelelő légzéssel végzed, akkor széndioxid csökkenést okoz, ami összeszűkíti az ereket és akkor aztán jön az a nehézlégzés, majd az asztma és a pánikbetegség. Tudom miről beszélek.
2018. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!