Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S! Milyen betegségre...

S. O. S! Milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Szapora szívverés, szédülés, nehéz nyelés, zsibbadás a torkon (gége) és ha valaki beszél hozzám beszükül a tudatállapot. Nagyjából ennyi, ha van még valami tünet, azt leírom. Légyszíves normális választ.

2018. jún. 5. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pánikrohamod van? Volt már ilyesmi korábban?
2018. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ridamov ***** válasza:
Szorongás
2018. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Első: Igen, erre én is gondoltam.


Második: Ami azt illeti remegett a kezem.

2018. jún. 5. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:
A beszűkülő tudatállapotból kiindulva, egy ritkának mondott nyelőcső rendellenességre gyanakodnék. Ez annyira megterheli az egész szervezetet, hogy elvonja a vért az agytól. Az agy oxigénhiányos állapotban képtelen az információkat helyesen feldolgozni. Ez zavarodott elmét eredményez, és megjelennek a pánikbetegség tünetei. Mindez, szervesen összefügg az emésztéssel. A szervezet úgy próbálja korrigálni a nyelőcső rendellenességet, hogy erősebb, töményebb gyomorsavat csinál. Ami még jobban megkeseríti a hordozójának az életét.
2018. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pánikroham idején volt ilyen érzésem. Félelmetes.
2018. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem pánikbetegségem van, és szoktak hasonló tüneteim lenni, mint neked, kivéve a torok zsibbadását. De szerintem nagy valószínűséggel pánikrohamod lehet/lehetett. Még mindig rosszul vagy?
2018. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Igen, kegyetlenül halálfélelmem volt, nem tudtam mit csináljak, mint ha valami helyettem csinálta volna a dolgokat.



#6 hála istennek már elmúlt, még érzem néha azt a légszomj állapotot, de már elmúlt. Úgy vert a szívem, azt hittem itt van vége....


Lehet érdemes lenne felkeresni a háziorvost?


Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 6. 00:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként: picit a látásom megromlott (sötéten láttam mindent).....
2018. jún. 6. 00:53
 9/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. A "mint ha valami helyettem csinálta volna a dolgokat" állapot nálam is mindig megvan, ha pánikrohamom van.

Szerintem jó ötlet lehet, ha felkeresed a háziorvosodat, ha megbízol benne. És örülök, hogy jobban vagy.

2018. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csuda dolgokat tud művelni a pánik. Én azt hittem azonnal beledöglök.
2018. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!