Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombás fertőzés, dermyc vagy...

Gombás fertőzés, dermyc vagy terbisil, (flukonazol vagy terbinafin)?

Figyelt kérdés

lábgombám van, és szeretnem kikérni a tanácsotokat h ti melyiket és miert ajanljatok és miert nem, ha nem

(borgyogyaszhoz hamarosan megyek de szeretnek egy kicsi alapismeretekkel odamenni, h legyen fogalmam rola h mit fogok bevenni (ui azert ezt a kettot irtam mert oket hallotam ismerosoktol hogy bevált, ha tudtok mast szivesen hallgatom, és dermyc ha napi szinten szedjuk dragabb...)


krémmel már probaltam elmult(1,5 het alatt) utana 2,5 hetig csináltam még(összidő 1 honap), cipocsere is volt, de viszajott es akkor gondoltam hogy ebből bőrgyógyász lesz es kicsit keményebbben küzdök


és nemtudom h ide tartozik-e de szeretnem igy h nektek fogalmatok sincs rolam... ha a nemiszervem is ujabban budos, akk valoszinu h atterjedt, vagy csak nemtom (nem volt meg soha olyan kalandom ahol barmi feljohetett volna,(14-18 kozotti vagyok, fiú))


nemtudom h ide tartozik-e de van 1 gombás fertőzésekről szóló könyv itthon es az irja h feher pattanasok is lehetnek utalo jelek, (mellemen, vállaimon vannak, olyanok mint egy pattanas teljesen, az arcomon alig van 1-2 patti, lehet h csak igy jonnek ki a pattik? vagy ez is lehet gombás fertozes? szerintetek)


köszönöm hogy végigolvastad,

és köszi a választ :)


2018. jún. 6. 00:34
 1/1 A kérdező kommentje:
nincs semmi májbetegségem, allergiám, és nem iszok
2018. jún. 6. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!