Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanaban sokat faj a terdem....

Mostanaban sokat faj a terdem. Mi lehet a baja? Masnak is volt ilyen? Mi lett a vege?

Figyelt kérdés
Szoval kb 3 honapja van ez. Eloszor kattogni kezdett a terdem, egyre jobban, mostmar a kattogas nem olyan gyakori, viszont ha sokaig nem hasznalom akkorat kattan hogy nem birok par percig raallni, sokszor zsibbad terdtol lefele a labam, lett rajta 1 honapja kb egy lila folt a semmitol, nem utottem be. Mar reg elmult, de a fajdalom megmaradt. Ha sokat setalok kocsot felpuffed a terdem, ha pihentetem faj, es ha setalok megjobban, bar elviselheto meg. De egyre rosszabb.

2018. jún. 6. 21:44
 1/5 anonim válasza:
58%
Szoktál valamit spórtolni, mozogni?
2018. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
Sportolni*
2018. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ritkan szoktam, de regebben sokat sportoltam es a bokam jarta meg.
2018. jún. 6. 22:25
 4/5 szamo77db ***** válasza:
58%
Nekem elkoptak a porcok a térdeimben és bizony nagyon tudnak fájni.
2018. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de hasonlóképpen indult a kálváriám a kopás miatt. Menj ortopédiára, magától nem lesz jobb ha 3 hónapja szenvedsz.
2018. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!