Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » IgG-negativ igM-pozitiv, hogy...

IgG-negativ igM-pozitiv, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Majus 20.-an megcsipett egy kullancs ami ki is lett szedve orvos altal.

Azota tobb mint ket het telt el nincs es nem is volt lyme foltom, sem mas tunetem.

De azert elmentem egy lyme tesztre a G1 laborba ami tegnap jott meg.

Abban az all, hogy igG-negativ es igM-pozitiv az ertekem 5,7.

Beszeltem mar 3 orvossal is ok azt mondtak, hogy nem kell felni kicsi a fertozes bennem irtak fel AB-t amit ma mar elkeudtem szedni.

Konzultaltam Dr urral is aki elvegezte a lyme tesztet. O azt mondta, hogy sok alpozotiv teszt van sajnos igy nehez kiszurni a lyme-ot, ok is a tunetek alapjan dontenek. Az is lehet, hogy egy masik bakterium keresztreakciot valt ki es azert pozitiv.



2018. jún. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
megválaszoltad magadnak. inkább nekünk hiszel,mint 3 orvosnak?
2018. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, érdeklődnék lett azóta valami változás? Nekem foltjaim vannak szombat óta, most van folyamatban a vérvételi eredmény és tegnap óta szedem az antibiotikumot.
2018. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Minden ok azota.

Milyen tesztre mentel?

2018. júl. 6. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyi kórházban voltam itt IgG és IgM et néznek ELFA teszten, valamint az IgM et immunoblot teszten is. Még nincs eredmény.
2018. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!