Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek van valamilyen tartós...

Akinek van valamilyen tartós betegsége, az milyen munkát végez?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm nyitott gerinccel született, szerencsére nem kerekesszékes, de inkontinens. Van egy végzettsége, de abban nem igazán leli meg magát (emberekkel foglalkozik, több ember kötelékében van egy csoportban, ami ügyintézéssel <azaz jövés-menéssel jár>).

Milyen munkakört végez hasonló kaliberű személy? Egyáltalán mi lenne jó neki foglalkozásra értve?



2018. jún. 9. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg ilyen problémával sokféle munkát lehet végezni, egyértelmü választ nem lehet adni a kérdésedre.


A legfontosabb, hogy neki mire lenne kedve, mi érdekli és ha ez megvan, akkor ezen belül lehet keresgélni.

2018. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak sclerosis multiplexe van, ő nem dolgozik, de a kezeléseken a többi beteg ismerőse közül van aki igen. Van informatikus, és van aki bankban dolgozik. Én ezt a kettőt tudom. Mindkettő ülő munka.
2018. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyának és nekem is arthritisem van, anya 33 éves kora óta nem dolgozott.


Én 29 vagyok, még 2-3 év és én sem fogok, mert folyamatos, erős fájdalmaim vannak és sokszor mozdítani alig bírom a kezemet.

2018. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha akar dolgozni akkor talál nem akadály ha inkotinens.
2018. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inko vagyok és dolgozok és nincs semmi probléma.
2018. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Az nem akadály hogy nyitott gerinccel született és pelenkát használ.

Van olyan cégek hogy ilyen embereket foglalkosztatt. A cégek fel van készülve az olyan betegekre. És meg teremtik a munka heletöséget és az wc is ki van alakitva a számukra is.

2018. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!