Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az állandó fejfájjás?

Mitől lehet az állandó fejfájjás?

Figyelt kérdés
4 hónapja szinte minden nap faj a fejem, meg szédülök is elég keményen, párszor vettem be xanaxot meg frontint. Lehet hogy ezek a gyógyszerek váltották ki brlölem?24/f
2018. jún. 9. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem mész a haziorvoshoz?
2018. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem évekig fájt végén már szinte fetrengtem a fájdalomtól. Kiderült külömböző ételintoleranciáim vannak. Plusz hisztamin intolerancia. Változtattam az étkezésen és elmúlt
2018. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már több orvosnal is, nem találtak hibat
2018. jún. 9. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az hogy nálam se. Mindent magán úton cdináltattsm mert tb -sok bizsgálatot labort meg se tudnak csinálni. Már el ment ilyesmire egy csomó pénzem. De nem bánom mert sok minden kiderült. De még mindig nem szbigszi. Most csináltattam bélflóra tesztet. Hét persze hogy csak magán laborba lehet Németországba küldik ki. De nem bánom itt is találtak két baktérium túlszaporodást. Azok is okoznak mindent.
2018. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi lehet ez..naprol napra rosszabb..nekem azt mondtak hogy csak be beszelem magamnak meg ilyenek az orvos meg csak a penzt kerte nem segitett semmit
2018. jún. 9. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták depressziós vagyok. Meg ideges. Hát mondom nem vagyok ideges inkább azt mondják túl nyugodt vagyok. Na azt mondta az orvos akkor az a baj elfojtom az érzelmeket.
2018. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jezusom..az durva..mondjon mar barki egy olyan munkahelyet ahol nincs idegeskedes, vagy akarmi..az ilyen mondatoktol lesz az ember idegesebb elvileg azert vannak hogy segítsenek de semmit nem tesznek hozza kb..
2018. jún. 10. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!