Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a sebes koldokbol...

Lehet a sebes koldokbol komoly baj?

Figyelt kérdés

Tegnap megkapargattam a koldokomet, a szaraz bort lekapartam, es ma reggel derult ki, hogy sebesre. Gennyedzik egy picit, amennyire egy "nyilt, friss" seb, ott a bor piros ahol lekapartam, de sehol mashol nem is faj meg nem is piros. Se belul, se kivul.

Olyan lett eskuszom mint egy mini otvar kinezetre. Verezni nem verzett se ma se tegnap, csak ugy a bor legfelso reteget leszedtem ugy nez ki a szaraz borrel vagy a kosszal.

Most utanaolvastam es jol beijesztett a net.. bekentem babapopsikremmel, de lehet valami komoly bajom ebbol? Regen is volt hogy piszkalgattam a koldokomet ugy hogy bepirosodott par napra, akkor viszont nem sikerult sebesre.

Lehet komoly bajom?

20/L


2018. jún. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt a hülye krémet mosd le róla, nem sebre való. Fertőtlenítsd le naponta többször.
2018. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jódozgasd le párszor. Ha nincs otthon, akkor 70 %-os szesz, 3 %-os hidrogénperoxid kiváló rá. Ezután valami antibiotikumos szemkenőcs, vagy Kék Lukács krém jó rá.
2018. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!