Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis dolog a vizeletnel ez?

Normalis dolog a vizeletnel ez?

Figyelt kérdés

A wc be domestost tettunk. Most kimentem pisilni es akkor vettem szre higy pisiles hatasara a vizelet sotet szinu lett. Sotetbarna. Anyukamnak nem. En epp amtibiotikumost szedek. Normalis ez?

Nem lehet hogy a ver igy valik ki?

Megneztem, kulon edenybe pisiltem au nornal szinu lett, domestost hozzatoltottem es elszinezodott... valaki adjon tanacsot, tapasztalatot mert nagyon ideges vagyok. Koszonom



2018. jún. 10. 23:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
29/f
2018. jún. 10. 23:40
 2/14 anonim ***** válasza:

Domestostól persze hogy elszíneződik.

Csak azért belepisiltél egy külön edénybe? Ha kis is próbáltad, hogy hozzáöntötted a Domestoshoz és elszíneződött akkor mitől vagy nagyon ideges?

2018. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mivan akkor ha a domestos kicsapja a verlemezmeket es azert.

Anyukamat is megkertem hogy pisiljen bele egy edenybe, ahoz is ontottem donestost de neki csak pezsgett.

2018. jún. 10. 23:53
 4/14 anonim ***** válasza:

"domestost hozzatoltottem es elszinezodott"


Nem kell idegeskedni. Nem a vér válik ki, hanem a két különböző színű folyadék összekeveredett. De te is kikísérletezted, láttad, hogy a vizeletedben nincs semmi, de ha domestost töltesz hozzá, elszíneződik. Ezek után miért idegeskedsz? :)

2018. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél nagyobb butaságot, mint hogy "kicsapja a vérlemezkéket" meg "így válik ki a vér" ritkán lehet látni.

Ne parázd túl, természetes, hogy elszíneződik. Nem ugyanolyan két embernek a pisije...

2018. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na jó, enyhén kamuszagot éreztem, gondoltam jó fej leszek és nem ugrok rá azonnal. De a második kommentedben ecsetelt dolgot már képtelen vagyok elhinni.


Jó éjszakát!

2018. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Halal komolyan irtam!

Nem szoktam egeszseggel viccelni.

Koszonom mindkettotoknek hogy irtatok. Holnap veszek vizelet tesztcsikot es megirom hogy az mit mutatott ki.

Vizeletet eltettem egy uvegbe igy megtudom nezni.

2018. jún. 11. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha keveset ittál, attól is lehet ilyen színe a vizeletednek.
2018. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A vizelet tesztcsik szerint nincs ver a vizeletben. Tehat nem csapta ki a domestos a vert csak siman megvaltoztatta a szinet.

Koszonom megegyszer mindenkinek.

2018. jún. 11. 11:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt már megírtuk párszor, hogy NINCS ilyen, hogy kicsapja a vért... :D

29 éves férfi létedre inkább a hipochondriádat kéne kezeltetned.

2018. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!