Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

A2n1a kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen betegség (ha ez egyáltalán az). De az a lényeg, hogy eléggé stresszes ember vagyok.

Minden kis apróságból hatalmas problémát csinálok (pl egy kis dogából, amire elég 5 percet tanulni, úgy csinálok, mintha az életem múlna rajta.

Rengetegszer fáj a fejem (front érzékeny is vagyok, de van amikor mindennap fáj a fejem).

Kevésszer eszek keveset.

És van amikor beképzelek hangokat (a szüleim ritkán szoktak veszekedni (de akkor elég gyerekesen, és én ebből is hatalmas problémát tudok csinálni) és van amikor azt hallom mintha üvöltene valaki, de közbe senki megse szólalt.

Illetve az,hogy állandóan attól félek, hogy a szüleim mikor veszekednek,és mivel erre figyelek, nem tudok tanulni és emiatt kétségbe szoktam esni stb.

Na most, ha ez egyáltalán egy betegség akkor hogyan kezeljem ezt. Vagy nincsen semmi gondom, csak ezt is túlreagálom.



2018. jún. 11. 17:01
 1/3 anonim válasza:
A stressz oldasra javasolok levendula fürdőt illetve lehet kapni levendula füstölot. Különböző természetes gyógymódok vannak amikkel elerhetsz egy nyugtató hatást. A fejfájásra pedig igyál több folyadékot, főleg ebben a melegben. Vagy menj el egy vérvételre mert okozhatja a fejfájást vashiany is és egyéb hasonló. A szüleid veszekedesehez és annak kovetkezmenyeire nem tudok mit hozzafuzni.
2018. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wattacukor91 válasza:

Ez fejben dől el. Mikor stressz helyzetbe kerülsz mindig tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri e? Fejfájás is esélyes hogy a stressz végett van, elvégre voltam sokszor ilyen helyzetben, mivel én is stresszes fajta vagyok.

A kevésszer keveset enni dolog sem a legjobb, valószínűleg nincs étvágyad az állandó görcsölés miatt. Ha nem válik be amit írtam akkor esetleg próbálkozz a meditálással, nagyon jó a testnek és a léleknek is!



26/L

2018. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wattacukor91 válasza:

Ez fejben dől el. Mikor stressz helyzetbe kerülsz mindig tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri e? Elvégre számtalan probléma jöhet elő a stressz hatására. Fejfájás is esélyes hogy a stressz végett van, elvégre voltam sokszor ilyen helyzetben, mivel én is stresszes fajta vagyok.

A kevésszer keveset enni dolog sem a legjobb, valószínűleg nincs étvágyad az állandó görcsölés miatt. Ezek után sok probléma jöhet még mint pl szervi problémák, cukorbetegség, magas vérnyomás, keringési problémák, pajzsmirigy stb . Ezek után érdemes a kérdést tényleg feltenni mert nek játék! A stressz megöli az embert. Ha nem válik be amit írtam akkor esetleg próbálkozz a meditálással, nagyon jó a testnek és a léleknek is!

2018. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!