Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig felmegy a lázam,...

Mindig felmegy a lázam, algopirint beveszem akkor lemegy, de pár òra és megint felmegy gyulladástòl ilyen van? Mennyi algopirynt lehet szedni? Nem lehet tuladagolni?

Figyelt kérdés
Betegség
2018. jún. 17. 00:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Menj orvoshoz! Gyulladástól lehetsz lázas, de az nem megoldás ha csak folyamatosan csillapítod a lázad, a láz okát kell megszüntetni. Az orvos tudni fogja mi a teendő. (Egyébként betegtájékoztatóra rá van írva hogy mennyit lehet bevenni és igen, túl lehet adagolni az algopyrint is)
2018. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondta az orvos nem kell bemennem , mert ő is csak lázcsillapitòt tudna adni , szedem a kliont is még antibiotikumot
2018. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Jól elbeszélgettél magaddal, most már alhatsz.
2018. jún. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez marha ciki, kérdező... :D
2018. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ciki? Csak kérdeztem valamit valami rosszat irtam Jézusom? Beszéltem az ügyeletes orvossal és ő mondta nem tudnának ők.sem többet mi.ebben a ciki? De amilyen az egészség ügy hazánkban , gondoltam.itt is megkérdezem..ciki?? Beteg valaki az ciki? Gratulálok vagy nem.is értem ezt a ciki.dolgot ????
2018. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem az a ciki, hogy megkérdezted, hanem az, hogy tudathasadásos állapotban válaszolsz a saját kérdésedre.
2018. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Êdes istenem ilyen embereket mi a fenének ir valaki ha aegiteni nem tud csak mocskolodni másik nickkel irtam na bumm marha nagy ciki
2018. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolonak irzam nem magamnak
2018. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!