Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sokszor jelentkeztek...

Nagyon sokszor jelentkeztek nálam zsibadások, szédülés, gyengeség, kedvetlenség, melkas és hát fájdalom Voltam orvosnál is nem találtak semmit. Voltam neurológusnál, tüdő illetve hátgerinc röngenen és minden eredmény jó lett. Mi. Lehet az oka?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki aki hasonló problémákkal küzködik?

2018. jún. 18. 14:57
 1/3 anonim válasza:

Én is szinte teljesen ugyanezekkel a panaszokkal élek, de sajnos nálam sem tudtak mondani semmit. Fogalmam sincs, hogy i lehet az oka sajnos. :(

De remélem, hogy találsz megoldást és örülnék ha megosztanád velem is :P

2018. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek olyan tünetek, amiket nem szabad félvállról venni. Kérlek, próbáld meg rávenni a neurológusodat, hogy küldjön el MR-re, és készítsenek felvételeket a koponyádról és a gerincvelődről!


Én is hasonló cipőben jártam tavaly... Két műtétem volt azóta.

2018. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én inkább gyulladásnak nézem valahol a szervezetben kaptam egy csomó anti biotikumot gyógyszerben míg szedtem viszonylag.Jól voltam de a fájdalom a gyulladás húzódik össze vissza ..vál hát láb fej mindenem fáj sokszor és a legnagyobbik probléma hogy az orvosok fél válról vesznek és mindent pszichés eredetünek mondanak.amit én majdnem teljesen kizártnak tartok .voltam pszichoterapeutánál azóta a lelki világom teljesen rendbe van de a szervi tünetek csak rosszabbodnak.
2018. júl. 2. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!