Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel kellene a páromat...

Mivel kellene a páromat kezelni azért, hogy ne kapjam vissza a fertőzést?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok visszatérő hugyuti fertőzésre, én kezeltetem( kezeltettem magamat) tudom, hogy mit kell használnom, de a páromat nem kellene valamivel kezelni, annak érdekében, hogy ne kapjam vissza?

2018. jún. 20. 14:47
 1/1 anonim válasza:

Akkor segítek. A húgyuti fertőzés az ánuszod területéről jön, az E.coli baktérium a felelős ezekért a csúnya fertőzésekért. A párod ezeket nem fogja elkapni, hacsak nem csináljátok análból hüvelybe. Nem a párod miatt kapod vissza, hanem mert akár WC-nél hátulról előre törölsz vagy leülsz nyilvános helyen is az ülőkére (nem a ráterített wcpapír SEMMIT sem ér) illetve próbáld meg hogy fürdésnél a hüvely területét canestenes intimlemosóval tisztítod, a végbél környékét pedig szappanal, mivel a széklet zsíros.

Remélem tudtam pici felvilágosítást adni, hogy a húgyhólyagod "tartsd távol" az ánusztól.

2018. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!