Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthatok? Többi lent.

Mire számíthatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szombat reggel volt az a pillanat hogy nyelni alig birtam ugy fàjt a mandulám.Ügyeletre nem mentem így hétfő este óta szedem az antibiotikumot..Már jobb mert a nyelés nem fáj annyira de maga a mandulám néha nagyon szúr..Most tartok az antibiotikum kúra felénél.
2018. jún. 22. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana elmenni dokihoz. Nekem egy hétig kellett szedni, amikor begyulladt a mandulám, de ezt a doki jobban tudja.
2018. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor tulajdonképpen hétfőn elmentél orvoshoz? Ha igen, és ő írta az antibiotikumot, arra számíthatsz, ha becsülettel végigszeded, akkor valószínűleg meggyógyulsz. Ha nem, vissza kell menni.


Ha csak úgy magadtól kezdtél el antibiotikumot szedni, egyáltalán nem biztos, hogy segíteni fog, érdemes elmenni dokihoz.

2018. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen elfeljettem oda irni sorry,hétfőn mentem le a dokihoz!Szóval általa szedem a gyógyszert.
2018. jún. 22. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel a gyógyszser mellett, és ha beszedted az összes gyógyszert és még mindig fáj, akkor menj vissza az orvoshoz.
2018. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!