Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lelki betegségeknek milyen...

A lelki betegségeknek milyen testi. Tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Számos.tünet jelentkezet zsibadások ,remegés ,gyors szívdobogás ,kar váll.hát melkas fájdalom,fejfájás .voltam orvosi vizsgálaton neurologusnál ,tüdő hátgerinc rögenen ,vér analizeseken ..semmi problémát nem találtak ..voltam pszichoterapeutánál azt állapitotta meg hogy pánik beteg vagy és hogy bebeszélem magamnak a betegségeket ..nem tudom hogy folytassam e vizsgálatokat vagy bizzak a terapetuás kezelésbe

2018. jún. 23. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én bíznék az orvosokban(a pszichiáter is az) és a pszichológusban is. Hidd el, itt senki sem tudja jobban megmondani náluk, hogy mi a problémád. Ők látták az eredményeidet, ahogy leírtad, elég jól kivizsgáltak. A pszichoszomatikus betegségek nagyon gyakoriak, és sajnos ezeket semmilyen CT és vérkép sem fogja kimutatni. Amilyen tüneteket leírtál beleillenek ebbe a kategóriába, és valószínűleg egyből megpróbáltak kizárni minden olyan fiziológiai zavart, ami még okozhatná. Szóval szerintem megéri bízni a terapeutában, és adni neki egy esélyt, attól is jobban fogod érezni magad, ha valóban lelki problémád van, segíteni fog, legyél türelmes vele és magaddal is :) Jobbulást!
2018. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nincs lelki betegség. Másokétól eltérő szervi válasz van bizonyos élethelyzetekre. Az ok tehát mindig szervi.
2018. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!