Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki aki terhesség...

Van valaki aki terhesség előtt illetve közben is szenvedett hanyastol való félelemtől?

Figyelt kérdés
Sajnos kiskorom óta hanyasfobiam van de olyan mértékű hogy a mindennapokat is megkeseríti . Sajnos ez mostanra sem változott . 7het 5napos terhes vagyok. És minden napom úgy indul hogy rettegek. Nemtudom hogy lehetne leküzdeni hogy ne feljek, mert tényleg ezzel kelek, fekszem. Erről olvasok nonstop hogy mit lehet tenni ellene se sajnos semmi hasznos . Olyat amit lehet az általában senkinek nem használ az olvasottak alapján.
2018. jún. 24. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem szeret rókázni, hidd el! A nőgyógyászod tud ajánlani valamit hányinger ellen, van akinek az segít, ha hányingert megelőzően eszik pár falatot. Ha nem sikerül elkerülni a bajt, gondolj arra, hogy ez csak átmeneti időszak, nem tart az egész terhesség alatt!
2018. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyi helyen hallani hogy igenis a terhesség végéig tart. És nem a szeret nem szeretrol van szó, hanem a félelemről
2018. jún. 24. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz mikor tervezel menni?


Nem ártana... amúgy én végighánytam a terhességet, szóval nyugi :)

2018. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam:) nem segitett
2018. jún. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!